Odcinki(12)
-
Papina dočka (S02E01)
-
Vesenněje obostrenije (S02E02)
-
Koněc igry (S02E03)
-
Tabletki ot žadnosti (S02E04)
-
Propavšaja něvesta (S02E05)
-
Mužšaja logika (S02E06)
-
Dorogoj gosť (S02E07)
-
Kvartirnyj vopros (S02E08)
-
Oskolok (S02E09)
-
Božestvennyj vetěr (S02E10)
-
Děň zdorovja (S02E11)
-
Zvezdnyj musor (S02E12)
Obsada
Aleksandr Ivanov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Muravyova
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Boris Cherdyntsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Nikitenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Sinyavskiy
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Леонид Ворон
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Anna Lutseva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Uzdenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vyacheslav Lavrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Trebesov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Miroslav Malich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Roman Zhilkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Alekseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kudrenko
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Feskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Anna Slynko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Safonov
Najlepsze seriale:
Brigada (2002) (serial)