Obsada
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Jan Teplý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
České století (2013) (serial)
Návštěva staré dámy (1999) (film telewizyjny)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Marie Málková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Piorun kulisty (1978)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Kateřina Macháčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Rusalka (1975) (film telewizyjny)
Netopýr (1981) (film telewizyjny)
Michaela Lohniská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hotel mezi dvěma světy (2008) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Petr Drholec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Ladislav Mrkvička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
Petr Kracík (m.a.)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Smyčka (2009) (film telewizyjny)
Do Czech razy sztuka (2008)
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Marcela Nohýnková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Dvě z Paříže (1988) (film telewizyjny)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Tomáš Dianiška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
Oktopus (2023) (serial)
Tereza Dočkalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
294 statečných (2022) (nagranie teatralne)
Ruská zavařenina (2015) (nagranie teatralne)
Oktopus (2023) (serial)