Serie(2) / Odcinki(17)
Obsada
Yuriy Kolokolnikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Děti Arbata (2004) (serial)
Metod (2015) (serial)
Aleksandr Ilin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Sergey Borisov
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Soděržanki (2019) (serial)
Pavel Vorozhtsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Pěreval Ďatlova (2020) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Yuriy Belyaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Aleksandr Pashutin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Boris Klyuyev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Yuliya Galkina
Związek Radziecki
Artyom Alekseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Serov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Cholodnyje berega (2019) (serial)
Pyotr Logachyov
Związek Radziecki
Kristina Brodskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Олег Васильков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Pěreval Ďatlova (2020) (serial)
Metod (2015) (serial)
Běsy (2014) (serial)
Leonid Timtsunik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Sergey Barkovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Sergey Gazarov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ekaterina Vasileva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ku jezioru (2019) (serial)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Vladimir Timofeev
Najlepsze seriale:
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)