Reżyseria:
Pavol HaspraScenariusz:
Ján ĎurinaZdjęcia:
Jozef BrezanskýObsada:
Michal Dočolomanský, Dušan Jamrich, Soňa Valentová, Vlado Müller, Dušan Blaškovič, Oldo Hlaváček ml., Oľga Sýkorová, Eduard Bindas, Eliška Müllerová, Oľga Zöllnerová, František Laca, Igor Čilík (więcej)Obsada
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Miedziana wieża (1970)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Oldo Hlaváček ml.
Najlepsze filmy:
Americká tragédia (1976) (film telewizyjny)
Slnko vychádza nad Prašivou (1976) (film telewizyjny)
Tvár v rose (1988) (film telewizyjny)
Oľga Sýkorová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Eliška Müllerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (film telewizyjny)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
František Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Psí život (1994) (film telewizyjny)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Karol Čálik
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)