Obsada
Paul Dahlke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Albert Lieven
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Schachnovelle (1960)
Życie i śmierć pułkownika Blimpa (1943)
The Guns of Navarone (1961)
Richard Haller
Austria
Najlepsze filmy:
Dynamit in grüner Seide (1968)
Die blaue Hand (1967)
The Hunchback of Soho (1966)
Günther Ungeheuer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hunde, wollt ihr ewig leben (1959)
Maigret und sein größter Fall (1966)
Didi auf vollen Touren (1986)
Horst Michael Neutze
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Mörderclub von Brooklyn (1967)
Un cercueil de diamants (1966)
Tatort (1970) (serial)
Edith Schultze-Westrum
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Most (1959)
Moralność pani Dulskiej (1958)
Das Haus in der Karpfengasse (1965)
Otto Graf
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Fledermaus (1937)
Der große König (1942)
Canaris (1954)
Norbert Kappen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lemminge, Teil 1 - Arkadien (1979) (film telewizyjny)
Renate Grosser
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Serpent's Egg (1977)
Die Zärtlichkeit der Wölfe (1973)
Rama Dama (1990)
Martin Hirthe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Astérix et Cléopâtre (1968)
Todesschüsse am Broadway (1969)
Maigret und sein größter Fall (1966)
Kurd Pieritz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unsichtbaren Krallen des Dr. Mabuse (1962)
Der unheimliche Mönch (1965)
Zimmer 13 (1964)
Günther König
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Nibelungen, Teil 2 - Kriemhilds Rache (1967)
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Günther Tabor
Austria
Najlepsze filmy:
Gentlemen bitten zur Kasse, Die (1966) (film telewizyjny)
Car-Napping - Bestellt, geklaut, geliefert (1980)
Der Mann mit dem Glasauge (1969)
Angela Hillebrecht
Najlepsze filmy:
Morderstwo i zabójstwo (1967)
Tatort (1970) (serial)
Die Ente klingelt um halb acht (1968)
Christa Oenicke
Rzesza Niemiecka
Hermann Kiessner
Rzesza Niemiecka
Dietrich Frauboes
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Battle of Britain (1969)
Blaszany bębenek (1979)
Zwyczajny żigolo (1978)