Obsada
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Josef Štefl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pięści w ciemności (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Otakar Dadák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Bohumil Smutný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž, který stoupl v ceně (1967)
Portáši (1947)
Moudrý Engelbert (1968) (film telewizyjny)
Rudolf Krátký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Zdeněk Kampf
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I pozdrawiam jaskółki (1972)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Posel úsvitu (1950)
Boleslav Roček
Czechosłowacja
Karel Hospodský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Gdzie diabeł nie może (1959)
Spojrzenie z okna (1962)
Peníze nebo život (1932)
Rudolf Jurda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Helena Kružíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Osamotniony (1957)
Trzy życzenia (1958)
Vlasta Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Arnošt Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Štěpán Zemánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Ja, Julinka i koniec wojny (1965)
Stud (1967)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Jana Kalášková
Najlepsze filmy:
Zlé pondělí (1960)
Poslední výstřel (1950)
Jiří Papež
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Babcia (1940)
Tu są lwy (1958)
Rudolf Chromek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Svatby pana Voka (1970)
Viola Javůrková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Stud (1967)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Milan Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)