Reżyseria:
Jozef PálkaScenariusz:
Peter ŠevčovičZdjęcia:
Mojmír TomašovičObsada:
Mikuláš Huba, Ida Rapaičová, Ondrej Vandlík, Jozef Adamovič, Božidara Turzonovová, Emília Haľamová, Vilma Jamnická, Margita Žemlová, Jozef Šimonovič st., Štefan Figura, František Laca (więcej)Obsada
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ida Rapaičová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ondrej Vandlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Emília Haľamová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Statočný zlodej (1958)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Margita Žemlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Posledná bosorka (1957)
Jozef Šimonovič st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Štefan Figura
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
František Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Psí život (1994) (film telewizyjny)
Juraj Šebok
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Branislav Koreň
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Dumna królewna (1952)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Daniel Králik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Iba taká hra (1995) (film telewizyjny)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)