Obsada
Jack Ging
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
William Tracy
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Lassie (1954) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Harry Carey Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Guillaume Tell (1987) (serial)
Rand Brooks
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Munsters (1964) (serial)
The Green Hornet (1966) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Wende Wagner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Green Hornet (1966) (serial)
Lassie (1954) (serial)
Flipper (1964) (serial)
Eve Plumb
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Różowe lata 70. (1998) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Kenan & Kel (1996) (serial)
Tom Drake
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Chubby Johnson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Clayton Moore
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Lassie (1954) (serial)
Raymond Hatton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Richard Evans
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
How the West Was Won (1976) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
S.W.A.T. (1975) (serial)
Dorothy Lovett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Lassie (1954) (serial)
Jeanette Nolan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Denver Pyle
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Jewel Blanch
Najlepsze seriale:
Night Gallery (1969) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Sheila Bromley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Tom Brown
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Lassie (1954) (serial)
Ray Walker
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Morgan Brittany
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Willis Bouchey
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)