Zdivočelá země - Série 4 (2012) (seria)
Reżyseria:
Hynek BočanZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, Filip Cíl, Filip Tomsa, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Petra Špalková, Dušan Jamrich (więcej)Obsada
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Tomáš Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Radek Holub
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Martin Písařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Dopad (2023) (serial)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Andrea Sousedíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Manželská tonutí (1996) (serial)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (serial)
Denisa Demeterová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Jana Polášková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Tereza Nekudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Martin Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
České století (2013) (serial)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Růžena Merunková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Třešňová babička (1977) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Lucia Siposová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Jindřich Hinke
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Lucie Šteflová
Czechy
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)