Twórcy:
Frank LupoScenariusz:
Terry D. Nelson, William Rabkin, Lee Goldberg, Jeremy Lew, Jerry Jacobius, Nick Gore (więcej)Zdjęcia:
James R. BagdonasObsada:
Fred Dryer, Isabel Cooley, Randy Crowder, Jimmy Bridges, Stepfanie Kramer, Don Swayze, Erin Gray, Scott Marlowe, Michael McManus, John Otrin, Charles Hallahan, Fionnula Flanagan, Nicholas Guest (więcej)Odcinki(22)
-
On Air (S06E01)
-
Shillelagh (S06E02)
-
Investment in Death (S06E03)
-
A Girl Named Hunter (S06E04)
-
The Legion: Part 1 (S06E05)
-
The Legion: Part 2 (S06E06)
-
Yesterday's Child (S06E07)
-
Shield of Honor (S06E08)
-
The Fifth Victim (S06E09)
-
Brotherly Love (S06E10)
-
The Nightmare (S06E11)
-
Broken Dreams (S06E12)
-
Son and Heir (S06E13)
-
Unacceptable Loss (S06E14)
-
Unfinished Business (S06E15)
-
Lullaby (S06E16)
-
Final Confession (S06E17)
-
Blind Ambition (S06E18)
-
Sudden Withdrawal (S06E19)
-
Second Sight (S06E20)
-
Street Wise: Part 1 (S06E21)
-
Street Wise: Part 2 (S06E22)
Obsada
Ken Kerman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
Krok za krokiem (1991) (serial)
Perfect Strangers (1986) (serial)
Joseph Hieu
Najlepsze seriale:
Tacy jesteśmy (2016) (serial)
Tour of Duty (1987) (serial)
Sympatyk (2024) (serial)
Darby Hinton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Texas Rising (2015) (serial)
Robert Pescovitz
Najlepsze seriale:
Dowody zbrodni (2003) (serial)
Zdrówko! (1982) (serial)
Raines (2007) (serial)
Paul Mantee
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Julie Parrish
Stany Zjednoczone
Rob Zapple
Najlepsze seriale:
One Tree Hill (2003) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Jezioro marzeń (1998) (serial)
Soon-Tek Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Świat według Ludwiczka (1995) (serial)
Marco Polo (1982) (serial)
David Groh
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dark Shadows (1966) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Tales from the Darkside (1983) (serial)
Steven Anderson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
American Horror Story (2011) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Ellen (1994) (serial)
Scott Kraft
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Max Headroom (1987) (serial)
Eric Larson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Once and Again (1999) (serial)
Battlestar Galactica (1978) (serial)
Gregory Scott Cummins
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bosch (2014) (serial)
Bosch: Dziedzictwo (2022) (serial)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Sheree North
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Harry Guardino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
David Dunard
Najlepsze seriale:
Boomtown (2002) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Margarita Martinez
Najlepsze seriale:
Hunter (1984) (serial)
Michael Shaner
Najlepsze seriale:
Highway to Heaven (1984) (serial)
Due South (1994) (serial)
Night Man (1997) (serial)
Jodie Mann
Najlepsze seriale:
Beyond Belief: Fact or Fiction (1997) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Świat według Bundych (1987) (serial)
K Callan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Chosen - Wybrani (2017) (serial)
Brygada specjalna (1982) (serial)
Jak poznałem waszą matkę (2005) (serial)