Reżyseria:
Jozef PoljačekScenariusz:
Libória MarkovováZdjęcia:
Pavol MészárosObsada:
Milan Antol, Milan Bartošek, Milan Drotár, Marián Gajdoš, Peter Gažo, Mária Landlová, Marián Kleis ml., Jana Kopsová, Ivona Krajčovičová, Ivan Krúpa, Zuzana Kúšiková, Peter Macko, Karol Polák ml. (więcej)Obsada
Milan Antol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Smrť ministra (2009) (film telewizyjny)
Katera (1981) (film telewizyjny)
Milan Bartošek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Evanjelium o Márii (1992) (nagranie teatralne)
Profesor Raat (1989) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Milan Drotár
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Bocianie hniezdo (1981) (serial)
Marián Gajdoš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak trucizna (1985)
Svetlá nad prístavom (1986) (film telewizyjny)
Súdim ťa láskou (1981)
Peter Gažo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Študent (1990) (film telewizyjny)
Javor a Juliana (1972)
Muž nie je žiadúci (1983)
Mária Landlová
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Marián Kleis ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Jana Kopsová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miliónový chlap (1987) (film telewizyjny)
O mužoch, ženách a deťoch (1984) (film telewizyjny)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Ivona Krajčovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Húkanie sovy (1988) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Co je vám, doktore? (1984)
Ivan Krúpa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Anjel milosrdenstva (1993)
Pejzaż (2000)
Zuzana Kúšiková
Czechosłowacja
Peter Macko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fyzikus Rayman (1979) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Karol Polák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Kára plná bolesti (1985)
Kdo se bojí, utíká (1986)
Darina Poldaufová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Táňa Radeva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Iba taká hra (1995) (film telewizyjny)
Jozef Mak (1996) (nagranie teatralne)
Ostrym nożem (2019)
Ján Rybárik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Sám vojak v poli (1964) (film telewizyjny)
Nylonový mesiac (1965)
Amália Strapáčová
Czechosłowacja
Jozef Stražan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sebechlebskí hudci (1975)
Quo vadis (2013) (nagranie teatralne)
Kveta Stražanová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Róbert Šudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Smrť ministra (2009) (film telewizyjny)
Oneskorené kvety (1992) (film telewizyjny)