Reżyseria:
Nick GomezScenariusz:
Adam GreenmanZdjęcia:
David HerringtonMuzyka:
Roger BellonObsada:
Dana Delany, Billy Burke, Joelle Carter, Chris Potter, Colm Feore, Fulvio Cecere, Vince Corazza, Jonathan Higgins, Sherman Augustus, Paulino Nunes, Jeff Clarke, Bill Lake, Arnold Pinnock (więcej)Obsada
Dana Delany
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
Batman: Mask of the Phantasm (1993)
Tombstone (1993)
Billy Burke
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Batman: The Long Halloween, Part One (2021)
Without Limits (1998)
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021)
Joelle Carter
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zaklinacz koni (1998)
Przeboje i podboje (2000)
Famous (2000)
Chris Potter
Kanada
Najlepsze filmy:
The Good Witch's Destiny (2013) (film telewizyjny)
Sex Traffic (2004) (film telewizyjny)
The Good Witch's Charm (2012) (film telewizyjny)
Colm Feore
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Oszukana (2008)
Guns (2008) (film telewizyjny)
Bez twarzy (1997)
Fulvio Cecere
Kanada
Najlepsze filmy:
Człowiek ringu (2005)
Battlestar Galactica (2003) (film telewizyjny)
Battlestar Galactica: Razor (2007) (film telewizyjny)
Vince Corazza
Kanada
Najlepsze filmy:
Soldier's Girl (2003) (film telewizyjny)
Hazardzista (2003)
Miłość i śmierć na Long Island (1997)
Jonathan Higgins
Najlepsze filmy:
Najwspanialsza gra w dziejach (2005)
Święci z Bostonu (1999)
Saint Ralph (2004)
Sherman Augustus
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stranger Things (2016) (serial)
Tina (1993)
Kolory (1988)
Paulino Nunes
Portugalia
Najlepsze filmy:
The Interrogation of Michael Crowe (2002) (film telewizyjny)
Brooklyn (2015)
Opowieść o Zbawicielu (2003)
Jeff Clarke
Najlepsze filmy:
Chicago (2002)
The Last Don (1997) (serial)
Wielcy malutcy (2018)
Bill Lake
Kanada
Najlepsze filmy:
Huragan (1999)
Przebłysk geniuszu (2008)
The Judge (2001) (film telewizyjny)
Arnold Pinnock
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poprawczak (2010)
Lars and the Real Girl (2007)
Szare ogrody (2009) (film telewizyjny)
Brad Borbridge
Najlepsze filmy:
Spotlight (2015)
The Prize Winner of Defiance, Ohio (2005)
Czterej bracia (2005)
Karen Robinson
Najlepsze filmy:
Hazardzista (2003)
Lars and the Real Girl (2007)
Narc (2002)
Judah Katz
Kanada
Najlepsze filmy:
Człowiek ringu (2005)
Guns (2008) (film telewizyjny)
The Company (2007) (serial)
Billy Otis
Najlepsze filmy:
Interstate 60: Episodes of the Road (2002)
Gotti (1996) (film telewizyjny)
Legion samobójców (2016)
Michael Rhoades
Najlepsze filmy:
Interstate 60: Episodes of the Road (2002)
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
Przebłysk geniuszu (2008)
Chris Gillett
Najlepsze filmy:
Świt żywych trupów (2004)
The Interrogation of Michael Crowe (2002) (film telewizyjny)
Szklany zamek (2017)