Reżyseria:
Brian GrantZdjęcia:
Witold StokMuzyka:
James Seymour BrettObsada:
David Hayman, Ronan Vibert, Doon Mackichan, Sally Phillips, Pam Ferris, Nicola Stephenson, Marcia Warren, Anna Wilson-Jones, Tristan Gemmill, Joe Montana (więcej)Obsada
David Hayman
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Hollow Crown (2012) (serial)
Chłopiec w pasiastej piżamie (2008)
Murder Rooms: The Photographer's Chair (2001) (film telewizyjny)
Ronan Vibert
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Pianista (2002)
Hatfields & McCoys: Wojna klanów (2012) (serial)
Cadfael (1994) (serial)
Doon Mackichan
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Our Mutual Friend (1998) (serial)
Wire in the Blood (2002) (serial)
Morska bestia (2022)
Sally Phillips
Hongkong
Najlepsze filmy:
Dziennik Bridget Jones (2001)
Green Wing (2004) (serial)
Notting Hill (1999)
Pam Ferris
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Harry Potter i więzień Azkabanu (2004)
Our Mutual Friend (1998) (serial)
Ludzkie dzieci (2006)
Nicola Stephenson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
The Walk (2005) (film telewizyjny)
Gladiatress (2004)
Marcia Warren
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Twenty Thousand Streets Under the Sky (2005) (film telewizyjny)
The Inspector Lynley Mysteries: In the Presence of the Enemy (2003) (film telewizyjny)
Anna Wilson-Jones
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jonathan Creek (1997) (serial)
Matka (2003)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Tristan Gemmill
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Obłęd (2005)
The Golden Hour (2005) (serial)
Joe Montana
Najlepsze filmy:
Tożsamość Bourne'a (2002)
Foyle's War (2002) (serial)
St George's Day (2012)
Oliver Ford Davies
Najlepsze filmy:
Hamlet (2009) (film telewizyjny)
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005)
Rozważna i romantyczna (1995)
Dermot Keaney
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wallander (2008) (serial)
Prime Suspect 4: Scent of Darkness (1995) (film telewizyjny)
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006)
Fiona Allen
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
24 hour party people (2002)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Fat Slags (2004)
Nicholas Le Prevost
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Życie w Cranford (2007) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Zakochany Szekspir (1998)
Bruno Lastra
Najlepsze filmy:
The Line of Beauty (2006) (serial)
Magnificent 7 (2005) (film telewizyjny)
Kodeks 46 (2003)
Adam Fogerty
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Przekręt (2000)
Gwiezdny pył (2007)
O mały głos (1998)
Lloyd Hutchinson
Najlepsze filmy:
Hatfields & McCoys: Wojna klanów (2012) (serial)
National Theatre Live: King Lear (2018) (nagranie teatralne)
Pani Henderson (2005)
Mark Benton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Eddie zwany Orłem (2016)
Inspektor George Gently (2007) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Hugh Sachs
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Prime Suspect 6 (2003) (film telewizyjny)
Perfect Strangers (2001) (serial)