Reżyseria:
George Roy Hill, Alex March, Fielder Cook, Marc Daniels, Murray Golden, Don Medford (więcej)Obsada:
Vaughn Taylor, James Dean, David Hedison, George Macready, Joseph Anthony, E.G. Marshall, Elizabeth Montgomery, Tony Randall, Elaine Stritch, Jack Klugman, Ed Begley, Lilia Skala, George Reeves (więcej)Obsada
Ray Danton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
William Redfield
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Bewitched (1964) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
William Duell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Brygada specjalna (1982) (serial)
N.Y.P.D. (1967) (serial)
Ed (2000) (serial)
Warner Anderson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Climax! (1954) (serial)
Alexander Scourby
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Edward Andrews
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Fay Bainter
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Fred J. Scollay
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Gunsmoke (1955) (serial)
Zawód policjant (1989) (serial)
N.Y.P.D. (1967) (serial)
Anne Jackson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Viola Keats
Wielka Brytania
Larry Gates
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Leora Dana
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Suspicion (1957) (serial)
Jayne Meadows
Chiny
Najlepsze seriale:
Homicide: Life on the Street (1993) (serial)
Sisters (1991) (serial)
Pomoc domowa (1993) (serial)
Donald Buka
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Tales of Tomorrow (1951) (serial)
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Glenn Anders
Stany Zjednoczone
James Gregory
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Janet Ward
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
N.Y.P.D. (1967) (serial)
Prawo i porządek (1990) (serial)
Edward Binns
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Wally Cox
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Robert Mandan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)