Twórcy:
E. Jack NeumanScenariusz:
Daniel B. Ullman, Daniel Mainwaring, Adrian Spies, Frank Gruber, Charles Hoffman (więcej)Muzyka:
George StollObsada:
Robert Horton, Gary Merrill, Juliet Mills, John Anderson, John McIntire, Tim Herbert, Elinor Donahue, Warren Oates, Joyce Van Patten, Joanna Pettet, Anne Helm, Charles McGraw, Harold J. Stone (więcej)Obsada
Lane Bradford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Steve Brodie
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Robert Sorrells
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Kent Smith
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Douglas Fowley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
William Fawcett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Charles Seel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Tom Greenway
Stany Zjednoczone
Milton Selzer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Robert Foulk
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Robert Anderson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Frank Marth
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Hank Patterson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Chris Alcaide
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Charles Horvath
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Bill Zuckert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Roy Barcroft
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Simon Scott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Don Megowan
Stany Zjednoczone
Mike Ragan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Munsters (1964) (serial)