Odcinki(23)
-
God Bless the Child (S04E01)
-
The Tender Trap (S04E02)
-
Exactly Like You (S04E03)
-
'Round Midnight (S04E04)
-
Only You (S04E05)
-
My Boy Bill (S04E06)
-
More Than You Know (S04E07)
-
Night and Day (S04E08)
-
Goodbye (S04E09)
-
I Know That You Know (S04E10)
-
Let's Call the Whole Thing Off (S04E11)
-
I May Be Wrong (S04E12)
-
Daddy's Home (S04E13)
-
I'm Gonna Live Till I Die (S04E14)
-
Pretty Baby (S04E15)
-
I Cover the Waterfront (S04E16)
-
You Don't Know Me (S04E17)
-
It Never Entered My Mind (S04E18)
-
Second Time Around (S04E19)
-
I'd Do Anything (S04E20)
-
We'll Meet Again (S04E21)
-
It's a Sin to Tell a Lie (S04E22)
-
Nevertheless (S04E23)
Obsada
Richard Grove
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strange Luck (1995) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Francis X. McCarthy
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Geoffrey Rivas
Najlepsze seriale:
Breaking Bad (2008) (serial)
Dexter (2006) (serial)
American Horror Story (2011) (serial)
Kathleen O'Malley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Bob Minor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Brooklyn 9-9 (2013) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Eric Menyuk
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ellen (1994) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Jeremy Roberts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Cudowne lata (1988) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Trawka (2005) (serial)
Berlinda Tolbert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
S.W.A.T. (1975) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Tom Allard
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Różowe lata 70. (1998) (serial)
Land of the Lost (1991) (serial)
Gabriel's Fire (1990) (serial)
Ed Nelson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Henry Kingi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
V (1984) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Star Trek: Stacja kosmiczna (1993) (serial)
Norman Howell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Zabójcze umysły (2005) (serial)
Mentalista (2008) (serial)
Drużyna A (1983) (serial)
James Stellos
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Castle (2009) (serial)
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
Erin Gray
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
The Guild (2007) (serial)
Star Trek Continues (2013) (serial)
Diane McBain
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Maverick (1957) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Charles Frank
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Tour of Duty (1987) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
John Hostetter
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Z Ziemi na Księżyc (1998) (serial)
Spawn (1997) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Laurence Haddon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Incredible Hulk (1982) (serial)
Kate Vernon
Kanada
Najlepsze seriale:
Battlestar Galactica (2004) (serial)
The Morning Show (2019) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Stephen Poletti
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Murphy Brown (1988) (serial)
Saved by the Bell: The New Class (1993) (serial)
Bajer z Bel-Air (1990) (serial)