Twórcy:
Bruce GellerObsada:
Greg Morris, Angus Duncan, Gary Pagett, Marco Lopez, Leoda Richards, Joe Pine, Robert Hitchcock, Sig Frohlich, Alan Marston, Max Kleven, Dal Jenkins (więcej)Odcinki(25)
-
The Heir Apparent (S03E01)
-
The Contender: Part 1 (S03E02)
-
The Contender: Part 2 (S03E03)
-
The Mercenaries (S03E04)
-
The Execution (S03E05)
-
The Cardinal (S03E06)
-
The Elixir (S03E07)
-
The Diplomat (S03E08)
-
The Play (S03E09)
-
The Bargain (S03E10)
-
The Freeze (S03E11)
-
The Exchange (S03E12)
-
The Mind of Stefan Miklos (S03E13)
-
The Test Case (S03E14)
-
The System (S03E15)
-
The Glass Cage (S03E16)
-
Doomsday (S03E17)
-
Live Bait (S03E18)
-
The Bunker: Part 1 (S03E19)
-
The Bunker: Part 2 (S03E20)
-
Nitro (S03E21)
-
Nicole (S03E22)
-
The Vault (S03E23)
-
Illusion (S03E24)
-
The Interrogator (S03E25)
Obsada
David Sheiner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Lee Meriwether
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Wirtualna liga (2009) (serial)
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
Milton Selzer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Jack Donner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Frasier (1993) (serial)
George Sperdakos
Kanada
Najlepsze seriale:
Święty (1962) (serial)
The Psychiatrist (1970) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Paul Lukather
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Cow and Chicken (1997) (serial)
Martin Kosleck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Jack Denbo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Green Hornet (1966) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Incredible Hulk (1977) (serial)
Albert Cavens
Belgia
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Lars Hensen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Bert Kramer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Joe Ploski
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Gene Benton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Jaye Durkus
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Domek na prerii (1974) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Titos Vandis
Grecja
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Mark Lenard
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Sándor Szabó
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Joe E. Tata
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Dick Latessa
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rodzina Soprano (1999) (serial)
The Black Donnellys (2007) (serial)
Braterstwo (2006) (serial)
Peter Coe
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ścigany (1963) (serial)