Twórcy:
Bruce GellerObsada:
Greg Morris, Angus Duncan, Gary Pagett, Marco Lopez, Leoda Richards, Joe Pine, Robert Hitchcock, Sig Frohlich, Alan Marston, Max Kleven, Dal Jenkins (więcej)Odcinki(25)
-
The Heir Apparent (S03E01)
-
The Contender: Part 1 (S03E02)
-
The Contender: Part 2 (S03E03)
-
The Mercenaries (S03E04)
-
The Execution (S03E05)
-
The Cardinal (S03E06)
-
The Elixir (S03E07)
-
The Diplomat (S03E08)
-
The Play (S03E09)
-
The Bargain (S03E10)
-
The Freeze (S03E11)
-
The Exchange (S03E12)
-
The Mind of Stefan Miklos (S03E13)
-
The Test Case (S03E14)
-
The System (S03E15)
-
The Glass Cage (S03E16)
-
Doomsday (S03E17)
-
Live Bait (S03E18)
-
The Bunker: Part 1 (S03E19)
-
The Bunker: Part 2 (S03E20)
-
Nitro (S03E21)
-
Nicole (S03E22)
-
The Vault (S03E23)
-
Illusion (S03E24)
-
The Interrogator (S03E25)
Obsada
John Breen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ralph Gambina
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Mickey Golden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Michael Jeffers
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Carl Sklover
Imperium Rosyjskie
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ścigany (1963) (serial)
Red West
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Bernard Sell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ben Frommer
Polska
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
The Bugs Bunny and Tweety Show (1986) (serial)
Murray Pollack
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Norman Stevans
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Pernell Roberts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Skip Homeier
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
Vic Tayback
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Bo Svenson
Szwecja
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Due South (1994) (serial)
Kung Fu (1972) (serial)
Ed Fury
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Columbo (1971) (serial)
William Lucking
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Przekręt (2004) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Luke Askew
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Dowody zbrodni (2003) (serial)
Vincent Gardenia
Włochy
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Val Avery
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Byron Keith
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Bewitched (1964) (serial)