Odcinki(30)
-
The Lost Treasure (S02E01)
-
Legend of a General: Part 1 (S02E02)
-
Legend of a General: Part 2 (S02E03)
-
Caesar's Wife (S02E04)
-
Pursuit (S02E05)
-
The Martyr (S02E06)
-
Target (S02E07)
-
The Velvet Trap (S02E08)
-
The Man from Nowhere (S02E09)
-
The Great Safe Robbery (S02E10)
-
The Iron Box (S02E11)
-
Last Stage to Salt Flats (S02E12)
-
A Day of Terror (S02E13)
-
Hide the Children (S02E14)
-
Day of the Comet (S02E15)
-
Wagonload of Dreams (S02E16)
-
Image of Yesterday (S02E17)
-
Boy into Man (S02E18)
-
Down Shadow Street (S02E19)
-
The Stallion (S02E20)
-
The Haunted Gun (S02E21)
-
The Price of Victory (S02E22)
-
Brother Love (S02E23)
-
Court Martial (S02E24)
-
Plunder! (S02E25)
-
Turn of a Card (S02E26)
-
Showdown in Limbo (S02E27)
-
The Lady from Mesa (S02E28)
-
Days of Grace (S02E29)
-
Cage of Eagles (S02E30)
Obsada
Barbara Stanwyck
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
The Thorn Birds (1983) (serial)
Aniołki Charliego (1976) (serial)
Richard Long
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Peter Breck
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Lee Majors
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Linda Evans
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Północ-Południe (1985) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Buddy Hackett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Dinosaurs (1991) (serial)
Boy Meets World (1993) (serial)
Dub Taylor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Hardcastle and McCormick (1983) (serial)
Bruce Dern
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Walka z Goliatem (2016) (serial)
John Milford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Beah Richards
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Nehemiah Persoff
Izrael
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Paul Comi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Victoria Vetri
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Robert Karnes
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Jack Tornek
Białoruś
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Rico Alaniz
Meksyk
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Carlos Romero
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Don Dillaway
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Maverick (1957) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Donald Randolph
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Pepe Hern
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)