Scenariusz:
John Meredyth Lucas, Chester Krumholz, Stephen Kandel, Ben Roberts, Donn Mullally (więcej)Zdjęcia:
Gert AndersenObsada:
Mike Connors, Gail Fisher, Ward Wood, Ron Nyman, Robert Reed, Charlie Picerni, Todd Mason, Michael Masters, Joan Van Ark, Alfred Ryder, Robert Brown, Paul Lukather, Janis Paige, Howard Duff (więcej)Odcinki(24)
-
The Girl in the Polka Dot Dress (S07E01)
-
A Way to Dusty Death (S07E02)
-
Climb a Deadly Mountain (S07E03)
-
Little Girl Lost (S07E04)
-
The Gang's All Here (S07E05)
-
Desert Run (S07E06)
-
Silent Target (S07E07)
-
A World Without Sundays (S07E08)
-
Sing a Song of Murder (S07E09)
-
Search in the Dark (S07E10)
-
The Deadly Madonna (S07E11)
-
Cry Danger (S07E12)
-
All the Dead Were Strangers (S07E13)
-
Race Against Time: Part 1 (S07E14)
-
Race Against Time: Part 2 (S07E15)
-
The Dark Hours (S07E16)
-
A Night Full of Darkness (S07E17)
-
Walk a Double Line (S07E18)
-
The Girl from Nowhere (S07E19)
-
A Rage to Kill (S07E20)
-
Mask for a Charade (S07E21)
-
A Question of Murder (S07E22)
-
Trap for a Pigeon (S07E23)
-
The Ragged Edge (S07E24)
Obsada
Lee Miller
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Fantasy Island (1977) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Jorge Cervera Jr.
Najlepsze seriale:
High Incident (1996) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Michael Baseleon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Pitt Herbert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Val Avery
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
John Bennett Perry
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Hoży doktorzy (2001) (serial)
The Duck Factory (1984) (serial)
Hildy Brooks
Najlepsze seriale:
Boston Legal (2004) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Dowody zbrodni (2003) (serial)
Marie Windsor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Tom McFadden
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Davey Davison
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Robert Burr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
California Dreams (1992) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Rosemary Forsyth
Kanada
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Vaughn Taylor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Darrell Zwerling
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Columbo (1971) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
L.A. Law (1986) (serial)
Lew Brown
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Lucille Benson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
How the West Was Won (1976) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Robert Yuro
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Shirley O'Hara
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Bill McKinney
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Columbo (1971) (serial)