Reżyseria:
Jaroslav PapoušekZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Karel MarešObsada:
František Husák, Iva Janžurová, Josef Kemr, Marie Rosůlková, Eliška Balzerová, Blanka Waleská, Petr Čepek, Karel Heřmánek, Jaroslava Obermaierová (więcej)Obsada
František Husák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Eliška Balzerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Můj báječný rozvod (2008) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Blanka Waleská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Petr Čepek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Tereza Pokorná-Herzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Starožitníkův krám (1980) (film telewizyjny)
Jan Hartl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Hana Talpová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Svatopluk Matyáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Vlastimil Bedrna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Ladislav Gerendáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Trzech weteranów (1983)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Milada Ježková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Kelner, płacić! (1980)
Piorun kulisty (1978)