Carole & Tuesday
Reżyseria:
Shin'ichirō WatanabeScenariusz:
Yuuichi NomuraZdjęcia:
Masataka IkegamiMuzyka:
MockyObsada:
Kana Ichinose, Sumire Uesaka, Miyuri Shimabukuro, Akio Ōtsuka, Miyu Irino, Hiroshi Kamiya, Mamoru Miyano, Ken'yū Horiuchi, Shōta Aoi, Ayane Sakura, Nao Tōyama, Misaki Kuno, 田村聖子, Koji Ochiai (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Ertegun zostaje gościnnym jurorem półfinałów programu Gwiazda Marsa. Tao nakazuje Angeli zmianę piosenki. Wizyta Cybelle wzbudza podejrzenia Carole. (Netflix)
Obsada
Kana Ichinose
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Sumire Uesaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Overlord (2015) (serial)
Araburu kisecu no otome-domo jo. (2019) (serial)
Gekkan šódžo Nozaki-kun (2014) (serial)
Miyuri Shimabukuro
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Miyu Irino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Shōta Aoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kono Oto Tomare! Sounds of Life (2019) (serial)
Óšicu kjóši Heine (2017) (serial)
Dead Mount Death Play (2023) (serial)
Ayane Sakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Nao Tōyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Misaki Kuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
田村聖子
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Júri!!! on ICE (2016) (serial)
Koji Ochiai
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shin'ichirō Ōta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial) - aktor, narrator
Riki Kitazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Hero (2001) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Satsumi Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)