Zdjęcia:
Masataka IkegamiMuzyka:
MockyObsada:
Kana Ichinose, Sumire Uesaka, Hiroshi Kamiya, Miyu Irino, Mamoru Miyano, Akio Ōtsuka, Atsuki Tani, Hiroshi Shirokuma, Miyuri Shimabukuro, Ikuji Nose (więcej)VOD (1)
Odcinki(24)
-
True Colors (E01)
-
I znów uciekamy (E02)
-
Ogień i deszcz (E03)
-
Czas na teledysk (E04)
-
Weź głęboki oddech (E05)
-
Życie to święto (E06)
-
Wskaż mi kierunek (E07)
-
Cała ta młodzież (E08)
-
Roztańczona królowa (E09)
-
Długa droga przed nami (E10)
-
Z tobą albo bez ciebie (E11)
-
To dopiero początek (E12)
-
Walk This Way (E13)
-
The Kids are Alright (E14)
-
God Only Knows (E15)
-
A Natural Woman (E16)
-
Head Over Heels (E17)
-
Only Love Can Break Your Heart (E18)
-
People Get Ready (E19)
-
Immigrant Song (E20)
-
It's Too Late (E21)
-
Just Like Heaven (E22)
-
Don’t Stop Believin’ (E23)
-
A Change is Gonna Come (E24)
Opisy(1)
Carole, która ledwie wiąże koniec z końcem, poznaje opływającą w luksusy Tuesday. Okazuje się, że więcej je łączy niż dzieli. Razem mogą zaistnieć na muzycznej scenie. (Netflix)
Obsada
Misaki Kuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
今井詩子
Japonia
Najlepsze seriale:
Učóten kazoku (2013) (serial)
Hinamacuri (2018) (serial)
Carole & Tuesday (2019) (serial)
Sayuri Sadaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūki Kaji
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Juri Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Shintarō Asanuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ikuko Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kei Kurita
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yoshiaki Hasegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shougo Batori
Japonia
Najlepsze seriale:
Jofukaši no uta (2022) (serial)
Zom 100: Zombie ni naru made ni šitai 100 no koto (2023) (serial)
Devilman: Crybaby (2018) (serial)
Daisuke Yokota
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
鈴木咲
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Carole & Tuesday (2019) (serial)
Mamahaha no curego ga motokano datta (2022) (serial)