Odcinki(26)
-
Kover (S07E01)
-
Visokosnyj god (S07E02)
-
Protěkcija (S07E03)
-
Cena žizni (S07E04)
-
Ženščina mojej mečty (S07E05)
-
Ubijstvo, kotorogo ně bylo (S07E06)
-
Bolšoj priz (S07E07)
-
Instinkt Leopolda (S07E08)
-
Šesťorka (S07E09)
-
Profilaktika (S07E10)
-
Podstava (S07E11)
-
Treťja žertva (S07E12)
-
Rokovoje pochmele (S07E13)
-
Mstitěl (S07E14)
-
Slučajnoje znakomstvo (S07E15)
-
Metod Frejda (S07E16)
-
Čužije okna (S07E17)
-
Pusťakovoje dělo (S07E18)
-
Vera, Naděžda, Ljubov (S07E19)
-
Skandal v blagorodnom semejstve (S07E20)
-
Čelovek za spinoj (S07E21)
-
Po tu storonu reklamy (S07E22)
-
Istočnik informacii (S07E23)
-
Strela suďby (S07E24)
-
Mentovskij romans (S07E25)
-
Lovuška (S07E26)
Obsada
Natalya Iokhvidova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Dyukova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Леонид Алимов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Company (2007) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Zhukovich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Dik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Grigoriy Fyodorov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Damir Sukhov
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Lavrova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Yudin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Миронов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kozlov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Semyonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anastasiya Maksimova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Stanislav Kontsevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Konstantin Kaynov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Kabanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Natalya Parashkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Galina Kuznetsova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Filonov
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Danilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)