Odcinki(32)
-
Informator (S10E01)
-
Odin procent (S10E02)
-
Ně dorože děněg (S10E03)
-
Dikij pljaž (S10E04)
-
Smerť "Botanika" (S10E05)
-
Samosud (S10E06)
-
Ošibočka... (S10E07)
-
Pocelujev most (S10E08)
-
Плёвое дело (S10E09)
-
Angel smerti (S10E10)
-
Ljubov on-lajn (S10E11)
-
Pochititěl s velosipedom (S10E12)
-
Na obočině (S10E13)
-
Zub mudrosti (S10E14)
-
Buket belych roz (S10E15)
-
Koškino zoloto (S10E16)
-
Potrošitěli (S10E17)
-
Čerdačnoje dělo (S10E18)
-
Ošibka Samuraja (S10E19)
-
Dělo na million (S10E20)
-
Dva Červonca (S10E21)
-
Tovarišč po partii (S10E22)
-
Kurinaja slepota (S10E23)
-
Koščej smertnyj (S10E24)
-
Petěrburgskij treugolnik (S10E25)
-
Vostočnaja kuchňa (S10E26)
-
Svobodnyj vygul (S10E27)
-
Iznanočnaja petlja (S10E28)
-
Česť stukača (S10E29)
-
Česť stukača. Časť 2 (S10E30)
Obsada
Aleksey Semonyov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Валентина Смирнова
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Nadezhda Sverchkova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lev Eliseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Skvirskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Владимир Баранов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vladimir Studennikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Rina Grishina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Albert Barbarich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Ivanov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Glinskiy
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Apostol (2008) (serial)
Viktoriya Borisova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Kharitonov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Lebedev
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Марина Ларина
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Irina Tsvetkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Леонид Ворон
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Veronika Dmitrieva
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ирина Колганова
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)