Odcinki(30)
-
The Flying Nun (S01E01)
-
The Convert (S01E02)
-
Old Cars for New (S01E03)
-
A Bell for San Tanco (S01E04)
-
The Fatal Hibiscus (S01E05)
-
Flight of the Dodo Bird (S01E06)
-
Polly Wants a Cracked Head (S01E07)
-
Ah Love, Could You and I Conspire? (S01E08)
-
Days of Nuns and Roses (S01E09)
-
With Love from Irving (S01E10)
-
It's an Ill Wind (S01E11)
-
Young Man with a Cornette (S01E12)
-
The Patron of Santa Thomasina (S01E13)
-
If You Want to Fly, Keep Your Cornette Dry (S01E14)
-
The Dig In (S01E15)
-
Wailing in a Winter Wonderland (S01E16)
-
With a Friend Like Him, Who Needs? (S01E17)
-
Tonio's Mother (S01E18)
-
A Fish Story (S01E19)
-
The Hot Spell (S01E20)
-
My Sister, the Sister (S01E21)
-
Sister Lucky (S01E22)
-
The Sister and the Old Salt (S01E23)
-
Cyrano de Bertrille (S01E24)
-
The Reconversion of Sister Shapiro (S01E25)
-
Where There's a Will (S01E26)
-
The Puce Albert (S01E27)
-
May the Wind Be Always at Your Back (S01E28)
-
Love Me, Love My Dog (S01E29)
-
You Can't Get There from Here (S01E30)
Obsada
Gino Conforti
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Gumisie (1985) (serial)
E.J. Peaker
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Michael Pataki
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Julio Medina
Kolumbia
Najlepsze seriale:
Wonder Woman (1975) (serial)
I Dream of Jeannie (1965) (serial)
Centennial (1978) (serial)
Louise Sorel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Irene Tedrow
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Judy Pace
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bewitched (1964) (serial)
I Dream of Jeannie (1965) (serial)
Kung Fu (1972) (serial)
Joe Abdullah
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
I Dream of Jeannie (1965) (serial)
Fantasy Island (1977) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Don Diamond
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Alex Gerry
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
John Astin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Twisted Tales of Felix the Cat (1995) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Chet Stratton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Jonathan Hole
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Carol Locatell
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Mad Men (2007) (serial)
Norma Crane
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Mel Blanc
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Tom i Jerry (1940) (serial)
Struś pędziwiatr (1966) (serial)
The Bugs Bunny/Road Runner Hour (1968) (serial)
Jack Riley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Różowe lata 70. (1998) (serial)
Maureen Arthur
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Get Smart (1965) (serial)
The Duck Factory (1984) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Herb Edelman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Złotka (1985) (serial) - aktor, m.a.
Steve Peck
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Godfather: A Novel for Television (1977) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)