Agentstvo NLS - Agentstvo NLS (2000) (seria)
Reżyseria:
Dmitriy ParmenovZdjęcia:
Леонид ВасильевObsada
Игорь Ботвин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tropiciel (2013) (serial)
Taras Bibich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Burmistrova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Levakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Ekaterina Kuzmichyova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Olga Belyavskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Ageev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Sparta (2016) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Sergey Shnurov
Związek Radziecki
Aleksandr Andreev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Blok
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Umanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Kutasova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Narutskaya
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Darya Yugrens
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Razumovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Merkurev
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Iosif Koshelevich
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Glukhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)