Obsada
Ray Danton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Paul Stewart
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Larry Gates
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Edward Binns
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Robert Mandan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Ben Wright
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Peter Mark Richman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Glenn Corbett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
James T. Callahan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Oscar Beregi Jr.
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Simon Scott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Robert Emhardt
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Leslie Charleson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Roger Aaron Brown
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dr House (2004) (serial)
The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers (2010) (serial) - narrator
Nie z tego świata (2005) (serial)
Hal Williams
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Parks and Recreation (2009) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Moonlight (2007) (serial)
Linda Marsh
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Buffy Dee
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Policjanci z Miami (1984) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Beeson Carroll
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Tylko jedno życie (1968) (serial)
Luke Halpin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Policjanci z Miami (1984) (serial) - aktor, m.a.
Flipper (1964) (serial)
Will Kuluva
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)