Reżyseria:
Zdeněk ZelenkaScenariusz:
Jiří HubačZdjęcia:
Vladimír OpletalObsada:
Jan Šťastný, Tereza Brodská, Josef Somr, Ondřej Vetchý, Jiří Schmitzer, František Řehák, Viktor Preiss, Václav Postránecký, František Němec, Bořivoj Navrátil, Petr Kostka, Jaroslav Kepka (więcej)Odcinki(3)
Obsada
Eliška Balzerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Alena Sasínová-Polarczyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Veronika Forejtová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Arrowsmith (1997) (serial)
Tybys (1979) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Třešňová babička (1977) (serial)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Alexandra Gasnárková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Kamil Halbich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Fišar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jan Nemejovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Charité (2017) (serial)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serial)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Jiří Zobač
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Arrowsmith (1997) (serial)
Miroslav Rataj
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Tomáš Krejčíř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Napoléon (2002) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Vladimír Hrabal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Totems (2022) (serial)
Eva Režnarová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Kostas Zerdaloglu
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Barbora Kodetová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Vladimír Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Radek Škvor
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)