Reżyseria:
Jaroslav DudekScenariusz:
Miloš MacourekZdjęcia:
Jindřich NovotnýMuzyka:
Ladislav ŠtaidlObsada:
Josef Abrhám, Eliška Balzerová, Petr Čepek, Miloš Kopecký, Aleš Procházka, Dana Vávrová, Jiří Adamíra, Jana Brejchová, Žaneta Fuchsová, Petr Nárožný (więcej)Odcinki(6)
-
Vynález století (E01)
-
Ďábelský úkol (E02)
-
Génius se vrací (E03)
-
Katastrofální omyl (E04)
-
Osudný zločin (E05)
-
Příjemná ztráta (E06)
Obsada
Jan Faltýnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Miriam Chytilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Milan Neděla
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Zdeněk Dítě
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jaroslava Kretschmerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Arabela (1980) (serial)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serial)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Růžena Merunková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Třešňová babička (1977) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vlastimil Bedrna
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Jan Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Písečná potvůrka (1985) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
František Husák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Jana Robenková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Gustav Bubník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Vladimír Hrubý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jana Vaňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Moje kone vrané (1980) (serial)
Země úsměvů a snů (1970) (serial)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serial)
Gustav Nezval
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)