Reżyseria:
Kazuo Terada, Frank Paur, Karen Peterson, Mitch Rochon, Barbara Dourmashkin-Case (więcej)Muzyka:
Carl JohnsonObsada:
Keith David, Salli Richardson-Whitfield, Jeff Bennett, Thom Adcox-Hernandez, Bill Fagerbakke, Frank Welker, Edward Asner, Jonathan Frakes, Brigitte Bako, Marina Sirtis, Laura San Giacomo (więcej)Odcinki(52)
-
Leader of the Pack (S02E01)
-
Metamorphosis (S02E02)
-
Legion (S02E03)
-
A Lighthouse in the Sea of Time (S02E04)
-
The Mirror (S02E05)
-
The Silver Falcon (S02E06)
-
Eye of the Beholder (S02E07)
-
Vows (S02E08)
-
City of Stone: Part 1 (S02E09)
-
City of Stone: Part 2 (S02E10)
-
City of Stone: Part 3 (S02E11)
-
City of Stone: Part 4 (S02E12)
-
High Noon (S02E13)
-
Outfoxed (S02E14)
-
The Price (S02E15)
-
Revelations (S02E16)
-
Double Jeopardy (S02E17)
-
Upgrade (S02E18)
-
Protection (S02E19)
-
The Cage (S02E20)
-
Avalon: Part 1 (S02E21)
-
Avalon: Part 2 (S02E22)
-
Avalon: Part 3 (S02E23)
-
Shadows of the Past (S02E24)
-
Heritage (S02E25)
-
Monsters (S02E26)
-
Golem (S02E27)
-
Sanctuary (S02E28)
-
M.I.A. (S02E29)
-
Grief (S02E30)
Obsada
Robert Culp
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Robot Chicken (2005) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Peter Renaday
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Samuraj Jack (2001) (serial)
Efrem Zimbalist Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Jim Belushi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Świat według Ludwiczka (1995) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Monica Allison
Najlepsze seriale:
Gargoyles (1994) (serial)
Men in Black: The Series (1997) (serial)
Bajer z Bel-Air (1990) (serial)
Michael Horse
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Liga Młodych (2010) (serial)
Hell on Wheels: Witaj w piekle (2011) (serial)
Sheena Easton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Adventures of Brisco County Jr. (1993) (serial)
Fineasz i Ferb (2007) (serial)
The Sylvester & Tweety Mysteries (1995) (serial)
Gerrit Graham
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Cudowne lata (1988) (serial)
The Larry Sanders Show (1992) (serial)
The Critic (1994) (serial)
Ian Buchanan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
The Norm Show (1999) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Ruben Santiago-Hudson
Stany Zjednoczone
John Saint Ryan
Wielka Brytania
Gregg Rainwater
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Liga Młodych (2010) (serial)
Gargoyles (1994) (serial)
Lawrence Bayne
Kanada
Najlepsze seriale:
X-Men '97 (2024) (serial)
Cardinal (2017) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Victor Brandt
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Twisted Tales of Felix the Cat (1995) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
Scott Weil
Najlepsze seriale:
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Cow and Chicken (1997) (serial)
Gargoyles (1994) (serial)
Gregg Berger
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Kacze opowieści (1987) (serial)
Chip 'n Dale Rescue Rangers (1989) (serial)
Sarah Douglas
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
V: The Final Battle (1984) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
The Professionals (1977) (serial)
Charles Shaughnessy
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mad Men (2007) (serial)
Masters of Sex (2013) (serial)
Współczesna rodzina (2009) (serial)
Tony Shalhoub
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wspaniała pani Maisel (2017) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Dinosaurs (1991) (serial)
Tony Jay
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
ReBoot (1994) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)