Komedia / Familijny / Horror
Kanada,
(1998–1999), 21 h 40 min
(Liczba minut: 20 min)
Odcinki(65)
-
Gomez, the Cat Burglar (E31)
-
Uncle Fester's Illness (E32)
-
Morticia, the Decorator (E33)
-
Wednesday's Crush (E34)
-
Morticia, the Sculptress (E35)
-
Thing's Romance (E36)
-
Gomez, the People's Choice (E37)
-
Close Encounters of the Addams Kind (E38)
-
Lurch, the Teen-Age Idol (E39)
-
Fester and Granny vs. Grandpapa Addams (E40)
-
Fester Joins the Global Mercenaries (E41)
-
Addams Family in Court (E42)
-
My Son, the Chimp (E43)
-
Morticia, the Playright (E44)
-
Saving Private Addams (E45)
-
Horseplay (E46)
-
Lurch's Grand Romance (E47)
-
Catastrophia's Career (E48)
-
Cousin Itt's Problem (E49)
-
Lurch, Man of Leisure (E50)
-
Progress in the Addams Family (E51)
-
The Undercover Man (E52)
-
Fester the Marriage Counselor (E53)
-
Lurch and His Piano (E54)
-
Cleopatra, Green of the Nile (E55)
-
Granny, the Happy Medium (E56)
-
Lurch's Little Helper (E57)
-
Addams Family Feud (E58)
-
Fester, the Tycoon (E59)
-
Lights, Camera, Addams! (E60)
poprzednie
31 - 60
następne
Obsada
Judith Maxie
Najlepsze seriale:
Battlestar Galactica (2004) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
ReBoot (1994) (serial)
Peter Hanlon
Najlepsze seriale:
Dochodzenie (2011) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Meredith Bain Woodward
Najlepsze seriale:
Strange Luck (1995) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
The Heights (1992) (serial)
Stellina Rusich
Kanada
Najlepsze seriale:
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Detektyw Monk (2002) (serial)
The Lone Gunmen (2001) (serial)
Denalda Williams
Najlepsze seriale:
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
Luzaki i kujony (1999) (serial)
Strange Luck (1995) (serial)
Beverley Breuer
Kanada
Najlepsze seriale:
Oszuści (2017) (serial)
Słowo na L (2004) (serial)
Masters of Horror (2005) (serial)
Jane Perry
Kanada
Najlepsze seriale:
Z Archiwum X (1993) (serial)
Okupowani (2015) (serial)
Wyznanie (2019) (serial)
Shawn Macdonald
Kanada
Najlepsze seriale:
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
100 (2014) (serial)
Eureka (2006) (serial)
Linnea Sharples
Najlepsze seriale:
Battlestar Galactica (2004) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Nancy Robertson
Najlepsze seriale:
Trup jak ja (2003) (serial)
Alice (2009) (serial)
Szczęściarz Hank (2023) (serial)
Andrea Nemeth
Kanada
Najlepsze seriale:
The Odyssey (1992) (serial)
21 Jump Street (1987) (serial)
The New Addams Family (1998) (serial)
Bernard Cuffling
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Good Doctor (2017) (serial)
So Weird (1999) (serial)
Flash (2014) (serial)
Francisco Trujillo
Najlepsze seriale:
The Good Doctor (2017) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Louis Chirillo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Tom and Jerry Tales (2006) (serial)
Trup jak ja (2003) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Sheila Tyson
Najlepsze seriale:
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Altered Carbon (2018) (serial)
A Million Little Things (2018) (serial)
Mar Andersons
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Dorwać Małego (2017) (serial)
Don McLeod
Najlepsze seriale:
Częstotliwość (2016) (serial)
Głos serca (2014) (serial)
Amazing Stories (1985) (serial)
Colin Foo
Najlepsze seriale:
Cold Feet (1997) (serial)
Egzorcysta (2016) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Rod Crawford
Najlepsze seriale:
Danger Bay (1984) (serial)
MacGyver (1985) (serial)
The New Addams Family (1998) (serial)
Darryl Scheelar
Kanada
Najlepsze seriale:
Peacemaker (2022) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)