Twórcy:
Mark Palmer, Jeff Astrof, Gabor Csupo, Arlene Klasky, Mike Sikowitz, David Silverman (więcej)Scenariusz:
Mark Steen, Steve Skrovan, David Regal, Carolyn Omine, Adam Beechen, Kate Boutilier (więcej)Muzyka:
Drew NeumannObsada:
Lacey Chabert, Tim Curry, Flea, Danielle Harris, Tom Kane, Jodi Carlisle, Keith Szarabajka, Michael Jeter, S. Scott Bullock, Arthur Burghardt, Danny Mann, Gregg Berger, Sheryl Lee Ralph (więcej)Odcinki(21)
-
Pilot (S01E01)
-
Flood Warning (S01E02)
-
Dinner with Darwin (S01E03)
-
Bad Company (S01E04)
-
Gold Fever (S01E05)
-
Matadi or Bust (S01E06)
-
Temple of Eliza (S01E07)
-
Vacant Lot (S01E08)
-
Only Child (S01E09)
-
Iron Curtain (S01E10)
-
Valley Girls (S01E11)
-
Naimina Enkiyio (S01E12)
-
Blood Sisters (S01E13)
-
Eliza-cology (S01E14)
-
Flight of the Donnie (S01E15)
-
Lost and Foundation (S01E16)
-
Nigel Knows Best (S01E17)
-
The Great Bangaboo (S01E18)
-
Rumble in the Jungle (S01E19)
-
The Dragon and the Professor (S01E20)
-
Born to Be Wild (S01E21)
Obsada
Courtney B. Vance
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
American Crime Story (2016) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Masters of Sex (2013) (serial)
Fernando Escandon
Najlepsze seriale:
Breaking Bad (2008) (serial)
Jakers! The Adventures of Piggley Winks (2003) (serial)
The Real Adventures of Jonny Quest (1996) (serial)
John Kassir
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Rick i Morty (2013) (serial)
Przyjaciele (1994) (serial)
Dee Bradley Baker
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
Sally Struthers
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Obóz na wyspie (2018) (serial)
Cow and Chicken (1997) (serial)
Dinosaurs (1991) (serial)
David Graf
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Estelle Harris
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przygody Fry'a w kosmosie (1999) (serial)
Zwariowane melodie – Serial (2011) (serial)
The Kids From Room 402 (1999) (serial)
Wayne Federman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Co robimy w ukryciu (2019) (serial)
Dolina Krzemowa (2014) (serial)
Allyce Beasley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Gotham (2014) (serial)
Szpital New Amsterdam (2018) (serial)
Maniac (2018) (serial)
David Paymer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wspaniała pani Maisel (2017) (serial)
Brooklyn 9-9 (2013) (serial)
Into the West (2005) (serial)
Dom DeLuise
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Robot Chicken (2005) (serial)
Cow and Chicken (1997) (serial)
Duck Dodgers (2003) (serial)
Andrea Martin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
The Tracey Ullman Show (1987) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
David Gallagher
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kości (2005) (serial)
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2000) (serial)
Zabójcze umysły (2005) (serial)
Julia Nickson
Singapur
Najlepsze seriale:
Castle (2009) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Noble House (1988) (serial)
Vicki Lewis
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Norm Show (1999) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
Pohamuj entuzjazm (2000) (serial)
Bronson Pinchot
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ray Donovan (2013) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Cow and Chicken (1997) (serial)
Michael Moertl
Najlepsze seriale:
The Wild Thornberrys (1998) (serial)
Tom Chic
Najlepsze seriale:
The Wild Thornberrys (1998) (serial)
Tia Texada
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Everybody Hates Chris (2005) (serial)
Chuck (2007) (serial)
Third Watch (1999) (serial)
Jerry Sroka
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Ellen (1994) (serial)