Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (seria)
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Akiko Hiramatsu, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Ryōko Shiraishi, Chie Satō, Natsuki Yoshihara, Kōichi Sakaguchi, Miyako Itō, Wataru Takagi (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
川菜翠
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Kaleido Star (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Fushigi Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
s.CRY.ed (2001) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Natsuki Yoshihara
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Miyako Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Marika Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Paradise Kiss (2005) (serial)
Hotaru no Hikari (2007) (serial)
Sukina Hito ga Iru Koto (2016) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Konami Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Yumi Takada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
City Hunter (1987) (serial)