Pocket Monsters - Best Wishes (2010) (seria)
Kaimaku: Isshu League Higaki Taikai! Satoshi tai Shootie!! (S04E103)
(odcinek)- 開幕 イッシュリーグ・ヒガキ大会! サトシ対シューティー!! (więcej)
Scenariusz:
Yukiyoshi ŌhashiZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, Aoi Yūki, Mamoru Miyano, Unshō Ishizuka, Chika Fujimura, Chiaki Takahashi, Chinami Nishimura, Minami Tsuda, Misato Fukuen, Akeno Watanabe, Kenta Miyake, Atsuko Tanaka (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Aoi Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Chika Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
NANA (2006) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Chiaki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Chinami Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Minami Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Skip to Loafer (2023) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tōru Furuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Makoto Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Ryōhei Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)