Pocket Monsters - Best Wishes (2010) (seria)
Scenariusz:
Junki TakegamiZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, Aoi Yūki, Mamoru Miyano, 水田わさび, Chika Fujimura, Minami Tsuda, Misato Fukuen, Akeno Watanabe, Megumi Hayashibara, Shūhei Sakaguchi, Shizuka Itō, Shin'ichirō Miki (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Aoi Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
水田わさび
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Chika Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
NANA (2006) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Minami Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Skip to Loafer (2023) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kōichi Bandō
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ryōta Asari
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tomohiro Waki
Japonia
Najlepsze seriale:
Usagi Drop (2011) (serial)
Rainbow: Niša rokubó no šičinin (2010) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Megumi Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yukiko Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Pocket Monsters (1997) (serial)