Odcinki(60)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Obsada
Ji-hye Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeoleum hyangki (2003) (serial)
Sang-woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
9huimal 2aut (2007) (serial)
Sangryusawhe (2015) (serial)
Ji-eun Oh
Korea Południowa
Tae-seong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Jangnanseureon kiseu (2010) (serial)
Young-joo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sigeuneol (2016) (serial)
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Nae duie teriuseu (2018) (serial)
Si-ah Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Cheossarangeun cheoeumiraseo (2019) (serial)
Modeonpameo (2014) (serial)
Yeong-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Hwa-yeon Cha
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sitihol (2009) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Gwaenchana, sarangiya (2014) (serial)
Yoo-seok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Ji-yoon Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Big (2012) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (serial)
Mi-ryeong Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Sindelellawa ne myeongeui gisa (2016) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Gwang-soo Cha
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Deobeulyu (2016) (serial)
Doogeundoogeun seupaikeu (2016) (serial)
In-jo Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Manyeoeui yeonae (2014) (serial)
Bit-na Wang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (serial)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (serial)
Kyeong-min Hong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Choigoeui hanbang (2017) (serial)
Aidu aidu (2012) (serial)
Peurodyusa (2015) (serial)
Seung-hee Baek
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Hwayugi (2017) (serial)
Nado, kkot! (2011) (serial)
Seo-yeon Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Agui Kkot (2020) (serial)