Obsada
Stefan Staudinger
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Siegfried Kernen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Billie Zöckler
Niemcy
Najlepsze seriale:
Die Kinderklinik (1993) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Christian Ebel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
War and Remembrance (1988) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Volker Brandt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Michael Kausch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Maximilian Wigger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Stephan Orlac
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Julia Heinemann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Hans Clarin
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Paria, Le (1985) (serial)
Pippi Långstrump (1969) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Claude-Oliver Rudolph
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Reinhard Glemnitz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Roswitha Schreiner
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
Maria Sebaldt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Wolfgang Wahl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Glücksritter (1984) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Sabine Kaack
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Kommissarin (1994) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Heinz Schubert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Ingrid Steeger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Neithardt Riedel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Monika Peitsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Mathias Sandorf (1979) (serial)
Flash - Der Fotoreporter (1991) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)