Lindenstraße - Das 3. Jahr - 1987/1988 (1987) (seria)
Obsada
Tilli Breidenbach
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Irene Fischer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Trzydzieści przypadków majora Zemana (1974) (serial)
Susanne Gannott
Niemcy Zachodnie
Raimund Gensel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Hallo, Onkel Doc! (1994) (serial)
Wolfgang Grönebaum
Szwajcaria
Christian Kahrmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Marcel Kommissin
Peru
Annette Kreft
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Joachim Hermann Luger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Sechs Richtige (1993) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Marie-Luise Marjan
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Jim Knopf (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Volkmar Olms
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Moritz Alexander Sachs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Dietrich Siegl
Austria
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Andrea Spatzek
Austria
Najlepsze seriale:
Schloßhotel Orth (1996) (serial)
Amorn Surangkanjanajai
Tajlandia
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sybille Waury
Niemcy Zachodnie
Annemarie Wendl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
SOKO München (1978) (serial)