Lindenstraße - Das 3. Jahr - 1987/1988 (1987) (seria)
Obsada
Domna Adamopoulou
Grecja
Najlepsze seriale:
Hallo, Onkel Doc! (1994) (serial)
Martin Armknecht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tilli Breidenbach
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Gabi Fischer
Najlepsze seriale:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Irene Fischer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Trzydzieści przypadków majora Zemana (1974) (serial)
Susanne Gannott
Niemcy Zachodnie
Hermes Hodolides
Grecja
Annette Kreft
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolfram Kunkel
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Joachim Hermann Luger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Sechs Richtige (1993) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Thorsten Nindel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Costas Papanastasiou
Grecja
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Ferienarzt (2004) (serial)
Jürgen Schilling
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Andrea Spatzek
Austria
Najlepsze seriale:
Schloßhotel Orth (1996) (serial)
Amorn Surangkanjanajai
Tajlandia
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Annemarie Wendl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
SOKO München (1978) (serial)