Lindenstraße - Das 1. Jahr - 1985/1986 (1985) (seria)
Obsada
Fritz Bachschmidt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Das Traumschiff (1981) (serial)
Selma Baldursson
Niemcy Zachodnie
Johanna Bassermann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tilli Breidenbach
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Raimund Gensel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Hallo, Onkel Doc! (1994) (serial)
Wolfgang Grönebaum
Szwajcaria
Ludwig Haas
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
O zvířatech a lidech (1994) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Dagmar Hessenland
Niemcy
Najlepsze seriale:
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Annette Kreft
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Sven Nichulski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Marcus Off
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
SOKO München (1978) (serial)
Die Rosenheim-Cops (2002) (serial)
Dietrich Siegl
Austria
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Andrea Spatzek
Austria
Najlepsze seriale:
Schloßhotel Orth (1996) (serial)
Herbert Steinmetz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Amorn Surangkanjanajai
Tajlandia
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sybille Waury
Niemcy Zachodnie
Annemarie Wendl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Monika Woytowicz
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)