Zdjęcia:
Yukihiro MasumotoMuzyka:
Eiko IshibashiObsada:
Ayane Sakura, Kenjirō Tsuda, Ako Mayama, Chikahiro Kobayashi, Jōji Nakata, Eiji Hanawa, Hōko Kuwashima, Yōsuke Akimoto, Kenji Fukuda, Nozomu Sasaki (więcej)Odcinki(24)
-
Sóhó (E01)
-
Kaibjaku (E02)
-
Jumebiki (E03)
-
Šarin (E04)
-
Muši no uta (E05)
-
Hane (E06)
-
Kjóei (E07)
-
Mugairjú (E08)
-
Mura (E09)
-
Kemono (E10)
-
Šúsó (E11)
-
Šúkecu (E12)
-
Tasogare (E13)
-
Kaiki (E14)
-
Zóšó (E15)
-
Šiten (E16)
-
Gikecu (E17)
-
Kikoku (E18)
-
Minagoroši (E19)
-
Hihi (E20)
-
Kasei (E21)
-
Džuttóbi (E22)
-
Enbu hjakkei (E23)
-
Mugen no džúnin (E24)
Obsada
Ayane Sakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kenjirō Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Ako Mayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Chikahiro Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Eiji Hanawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenji Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Satoshi Mikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial) - narrator
Violet Evergarden (2018) (serial)
Shin'ya Fukumatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Tatsuhisa Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Takeshi Kusao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Tôru Nara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Tomo Muranaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Junji Iki
Japonia
Najlepsze seriale:
Boruto: Naruto Next Generations (2017) (serial)
Mugen no džúnin: Immortal (2019) (serial)
Roku de naši madžucu kóši to Akashic Records (2017) (serial)