Slunečná - Série 3 (2021) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýScenariusz:
René DecasteloObsada:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Barbora Jánová, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Iva Hüttnerová, Lucie Benešová, Filip Blažek, Jan Šťastný, Roman Tomeš, Ota Jirák (więcej)Obsada
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Tereza Brodská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Regina Řandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Denisa Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Kristýna Kociánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Zuzana Kajnarová
Czechosłowacja
Vanda Chaloupková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Jiří Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zrádci (2020) (serial)
Polda (2016) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Zdeněk Pohlreich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přešlapy (2009) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Adéla Dobešová
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Matěj Šipkovský
Najlepsze seriale:
Slunečná (2020) (serial)
Oliver Jelínek
Najlepsze seriale:
Slunečná (2020) (serial)
Jan Hammer
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Milada Bednářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)