Slunečná - Série 3 (2021) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýScenariusz:
Jaroslav SauerObsada:
Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Barbora Jánová, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Iva Hüttnerová, Lucie Benešová, Ota Jirák, Filip Blažek, Jan Šťastný, Roman Tomeš (więcej)Obsada
Vanda Chaloupková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Leoš Noha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Regina Řandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Denisa Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Kristýna Kociánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Zuzana Kajnarová
Czechosłowacja
Anděla Jirotková
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Matyáš Sekanina
Najlepsze seriale:
Boží mlýny (2021) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Matěj Pešek
Najlepsze seriale:
Slunečná (2020) (serial)
Alexander Borodin
Najlepsze seriale:
Modré stíny (2016) (serial)
Ententýky (2012) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Miroslav Babuský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Petr Pěknic
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)