Dorohedoro - Season 1 (2020) (seria)
Ī hi, Tabidachi / Rarara Kaijin-kun / Gōjasu & Morimori / Burūnaito Rando he Youkoso (S01E08)
(odcinek)- いい日、旅立ち / ラララ怪人くん / ゴージャス&モリモリ / ブルーナイト・ランドへようこそ (więcej)
Reżyseria:
Yūichirō HayashiScenariusz:
Hiroshi SekoZdjęcia:
Hyo Gyu ParkObsada:
Wataru Takagi, Reina Kondou, Ken'yū Horiuchi, Yoshimasa Hosoya, Yū Kobayashi, Kengo Takanashi, Miyu Tomita, Anri Katsu, Hisao Egawa, Mitsuhiro Ichiki, Yuu Miyazaki, Hiroki Matsukawa, Mayu Udono (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Kajman boi się o bezpieczeństwo Nikaido i sam wraca do świata czarowników. Rodzina En rozpoczyna przygotowania do Sinej Nocy. (Netflix)
Obsada
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Reina Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yoshimasa Hosoya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kengo Takanashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Given (2019) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
Miyu Tomita
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Mitsuhiro Ichiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Yuu Miyazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Hiroki Matsukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Mayu Udono
Japonia
Najlepsze seriale:
Dorohedoro (2020) (serial)
Amagami SS (2010) (serial)
Kakegurui (2017) (serial)
Kousuke Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Noriyuki Tsuyuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
多田啓太
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
河本邦弘
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Songdo
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Satoru Ito
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)