Blade Runner: Black Lotus
Scenariusz:
Eugene SonObsada:
Jessica Henwick, Will Yun Lee, Brian Cox, Wes Bentley, Samira Wiley, Josh Duhamel, Barkhad Abdi, Stephen Root, Peyton List, Keith Ferguson, Arisa Shida, Shinshuu Fuji, Takaya Hashi, Takehito Koyasu (więcej)Opisy(1)
As Elle plots her revenge, Grant mobilises the LAPD to find and eliminate her. (Channel 4)
Obsada
Jessica Henwick
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Silk (2011) (serial)
The Thick of It (2005) (serial)
Will Yun Lee
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Good Doctor (2017) (serial)
Altered Carbon (2018) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Brian Cox
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
The Take (2009) (serial)
Wes Bentley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Yellowstone (2018) (serial)
American Horror Story (2011) (serial)
Blade Runner: Black Lotus (2021) (serial)
Samira Wiley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Orange Is the New Black (2013) (serial)
Miłość, śmierć i roboty (2019) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Josh Duhamel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
22.11.63 (2016) (serial)
Unsolved (2018) (serial)
Love, Victor (2020) (serial)
Barkhad Abdi
Somalia
Najlepsze seriale:
Głowa rodziny (1999) (serial)
Castle Rock (2018) (serial)
Little America (2020) (serial)
Stephen Root
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Fargo (2014) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Peyton List
Stany Zjednoczone
Keith Ferguson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
Arisa Shida
Japonia
Najlepsze seriale:
Dungeon meši (2024) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Júkoku no Moriarty (2020) (serial)
Shinshuu Fuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Pluto (2023) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Taiten Kusunoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Takayuki Kinba
Japonia
Najlepsze seriale:
Blade Runner: Black Lotus (2021) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yoshiko Sakakibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial) - narrator
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
桜坂美穂
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Aoharu x Kikandžú (2015) (serial)