Kidó senši Gundam: The Origin zen'ja – Akai suisei
Scenariusz:
Katsuyuki SumisawaZdjęcia:
Takeshi KatsurayamaMuzyka:
服部隆之Obsada:
Mayumi Tanaka, Megumi Han, Shūichi Ikeda, Banjō Ginga, Kenta Miyake, Akeno Watanabe, Tōru Furuya, Kōichi Sakaguchi, Shigeo Kiyama, Saori Hayami, Naomi Kusumi, Hiroshi Naka, Misato Fukuen (więcej)Opisy(1)
Universal Century 0079. Side 3, the space city furthest from the Earth, launches a war of independence agains the Eart Federation government under the name of the Principality of Zeon. (Crunchyroll)
Obsada
Mayumi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Megumi Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shūichi Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Monster (2004) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Tōru Furuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Shigeo Kiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Saori Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Naomi Kusumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hideki Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Kenji Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Katsuya Shiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Slayers (1995) (serial)
鈴木晴久
Japonia
Najlepsze seriale:
Ušio to Tora (2015) (serial)
Tasogare otome x Amnesia (2012) (serial)
Magi: The Labyrinth Of Magic (2012) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kenji Sugimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)