Dramat
Kanada,
2020, 5 h 51 min
(Liczba minut: 44–87 min)
Odcinki(7)
-
One Funeral & Two Weddings (E01)
-
The Big Italian Wedding (E02)
-
Champagne Dreams (E03)
-
Wedding of Champions (E04)
-
Sweet Home Wedding (E05)
-
A June Wedding (E06)
-
The Perfect Wedding (E07)
Obsada
Bo Martynowska
Polska
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
The Umbrella Academy (2019) (serial)
Designated Survivor (2016) (serial)
Gabrielle Graham
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
Kim's Convenience (2016) (serial)
Dziewczyny nad wyraz (2017) (serial)
Maria del Mar
Hiszpania
Najlepsze seriale:
Hannibal (2013) (serial)
Frasier (1993) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Emma Campbell
Najlepsze seriale:
Burmistrz Kingstown (2021) (serial)
The State Within (2006) (serial)
Tripping the Rift (2004) (serial)
Laura Cilevitz
Najlepsze seriale:
Pracujące mamy (2017) (serial)
Zabić ból (2023) (serial)
The Umbrella Academy (2019) (serial)
Jack Foley
Najlepsze seriale:
Dolina Krzemowa (2014) (serial)
Pani Davis (2023) (serial)
Glee (2009) (serial)
Suzanne Cyr
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Goosebumps (1995) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Chris Gillett
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Joseph Cannata
Najlepsze seriale:
Dziewczyny nad wyraz (2017) (serial)
Man Seeking Woman (2015) (serial)
Good Witch (2015) (serial)
Kyana Teresa
Najlepsze seriale:
Titans (2018) (serial)
Star Trek: Discovery (2017) (serial)
Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) (serial)
David Pinard
Kanada
Najlepsze seriale:
The Boys (2019) (serial)
Kimmy Choi
Najlepsze seriale:
Orphan Black (2013) (serial)
American Gothic (2016) (serial)
Kim's Convenience (2016) (serial)
Jennifer Mote
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
The L.A. Complex (2012) (serial)
Designated Survivor (2016) (serial)
Tonjha Richardson
Najlepsze seriale:
Ginny & Georgia (2021) (serial)
Designated Survivor (2016) (serial)
Gwiezdne wrota (1997) (serial)
Josette Jorge
Kanada
Najlepsze seriale:
Schitt's Creek (2015) (serial)
Mary Kills People (2017) (serial)
Continuum: Ocalić przyszłość (2012) (serial)
Blessing Adedijo
Najlepsze seriale:
Co robimy w ukryciu (2019) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker (2020) (serial)
Brian Cook
Kanada
Najlepsze seriale:
A Million Little Things (2018) (serial)
Flash (2014) (serial)
iZombie (2015) (serial)
Bobby Daniels
Najlepsze seriale:
Co robimy w ukryciu (2019) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Strefa skażenia (2019) (serial)
Ellora Patnaik
Kanada
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Star Trek: Nieznane nowe światy (2022) (serial)
Moni Ogunsuyi
Najlepsze seriale:
The Boys (2019) (serial)
The Umbrella Academy (2019) (serial)
Dziewczyny nad wyraz (2017) (serial)