Reżyseria:
Jaroslav SoukupScenariusz:
Jaroslav SoukupZdjęcia:
Richard ValentaMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Viktor Preiss, Pavel Pavlovský, Radovan Lukavský, Petr Kostka, Radoslav Brzobohatý, Jana Dolanská, Jana Gýrová, Jana Šulcová, Jiří Pleskot, Vladimír Ráž (więcej)Obsada
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Jiří Samek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zapomniane światło (1996)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Gustav Opočenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Ucho (1970)
Uroczystość żałobna (1969)
Zdeněk Hodr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Przygody Münchhausena (1961)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Josef Chvalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Ladislav Šimek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pavel Rubeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Romaneto (1980)
Můj nezdolný lev (1980) (film telewizyjny)
Bohumil Vávra
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Adelheid (1969)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Lena Birková
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kola (1996)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Bohuslav Ličman
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krwawym tropem (1969)
Zabić Sekala (1998)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Luisa Kollingerová
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Noc panny młodej (1967)
Romaneto (1980)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Ladislav Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Skradziony balon (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Růžena Smolíková
Najlepsze filmy:
Noc na Karlštejně (1973)
Boska Emma (1979)
Slaměný klobouk (1971)
Oto Ševčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zamach (1964)
Musimy sobie pomagać (2000)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)