Reżyseria:
Karel SteklýScenariusz:
Karel SteklýZdjęcia:
František UldrichMuzyka:
Jan SeidelObsada:
Jiří Krampol, Milena Svobodová, Adolf Filip, Zdeněk Kryzánek, Gustav Opočenský, Jan Skopeček, Miloš Willig, Josef Vinklář, Antonín Hardt, Jiří Holý (więcej)Obsada
Leoš Kaltofen
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Vinobraní (1972) (film telewizyjny)
Marie Kautská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleka droga (1948)
Čapkovy povídky (1947)
Ladislav Kazda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelska przepasc (1961)
Romeo, Julie a tma (1959)
Błysk nadziei (1963)
František Havlíček
Najlepsze filmy:
Królewskie igraszki (1969)
Tam, kde hnízdí čápi (1975)
Jaroslav Kašpar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Žalář nejtemnější (1969) (film telewizyjny)
Dita Saxová (1967)
Jiří Kosek
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Ať žijí duchové! (1977)
Jaroslava Červenková
Najlepsze filmy:
Tři mušketýři (2002) (nagranie teatralne)
Běž, ať ti neuteče (1976)
Tam, kde hnízdí čápi (1975)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Jiří Reichert
Najlepsze filmy:
Drahé tety a já (1974)
Śmierć autostopowiczek (1979)
Tam, kde hnízdí čápi (1975)
Pavel Kučera
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Zapomniane światło (1996)
Zatracení (2002)
Alexej Gsöllhofer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Alena Hesounová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skok do tmy (1964)
Okurkový hrdina (1963)
Osení (1960)
Cvetana Igova
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Návštěvní hodiny (1986) (film telewizyjny)
O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (1981) (film telewizyjny)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Olga Michálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jára Cimrman śpi (1983)
Vracenky (1990)
Karel Engel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Lemoniadowy Joe (1964)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Miroslav Jíra
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Signum laudis (1980)
Ať žijí duchové! (1977)
Jaroslav Klenot
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Święto przebiśniegu (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Antonín Kramerius
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Ať žijí duchové! (1977)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)